روشهای جدید زیبایی ابرو

روش های جدید زیبایی ابرو ها
در این مقاله  همراه بیوتی 8 باشیدتا با روش های زیبایی ابرو آشنا شوید. ابرو یک عضو بسیار مهم در زیبایی صورت به شمار می اید چرا که ابرو قاب صورت شماست. به لطف پیشرفت ها زیاد که در زمینه های ارایشی بدست امده دغدغه و نگرانی افراد در مورد فرم دهی و حالت دلخواه ارایش ابرو از بین رفته است.

راه های جدید برای زیبایی ابرو ها کدامند؟

میکروبلیدینگ و زیبایی ابرو

میکروشیدینگ

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ

میکروفیچرینگ

فیبروز ابرو

اکستنشن ابرو

لمینت ابرو

تاتو ابرو

میکروپیگمنتیشن

پیرایش و موچین

راهکارهای پر کردن ابرو

روش های جدید زیبایی ابرو از کجا آمده اند.

1-میکروبلیدینگ و زیبایی ابرو

میکروبلیدینگ (معروف به شکل مدرن تاتو ابرو) نوعی آرایش نیمه دائمی است که برای پر کردن، جلوه دادن و زیبایی ابرو استفاده می شود.

میکروبلیدینگ

این فرآیند با ایجاد ضربه‌های مشخص در ابرو، با استفاده از سوزن و جوهر رنگدانه انجام می‌گردد و قرار دادن رنگدانه در لایه های بالایی پوست به شما امکان می دهد تا شکل ابروهای خود را تغییر داده یا آن ها را ضخیم تر نشان دهید.

در مجموع، این فرآیند حدود دو ساعت طول می کشد. اگر دوره شیمی‌درمانی را پشت سر گذاشته‌اید، میکروبلیدینگ یک گزینه عالی و نیمه دائمی با ظاهر طبیعی برای پرکردن هر ناحیه پراکنده ابرو می باشد.

میکروبلیدینگ مخصوصاً برای کسانی که ابروهای نازک، کم پشت یا نازک دارند.

در ای روش از بی حس کننده استفاده می شود چرا که این روش کمی دردناک است.

سپس، مانند یک خالکوبی معمولی، به زمان نیاز دارد تا بهبود یابد (حدود چهار تا شش هفته)، پس از آن ممکن است نیاز به تمدید باشد. اثرات آن تقریبا تا 1 تا 2 سال پابرجاست.

2-میکروشیدینگ

این روش با استفاده از رنگ کردن پوست زیرین ابرو حاصل می شود که دیگر جای خالی در میان ابرو ها وجود ندارد.به واسطه اینکه برای مدت زمان طولانی (حدودا یکسال )باقی نمی ماند مناسب افرادی با پوست چرب و براق است که به دنبال ابروهای پهن و بدون جای خالی هستند.

میکروشیدینک

به دو روش با ابزار دستی و اتوماتیک انجام میشود و درست مانند زمانی که از سایه ابرو استفاده میکنید جلوه ای خاص و زیبا به ابروهای شما می بخشد.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ

ابزار کار میکروبلیدینگ قلمی است که دارای تیغه هایی دارای 10 تا 12 تیغه میباشد.

 اما تکنیک میکروشیدینگ معمولا با ماشین انجام می گیرد.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ

ممکن است تعداد جلسات میکروشیدینگ کمتر باشد.

ماندگاری کمتری نسبت به میکروبلیدنگ دارد.

میکروشیدینگ درد کمتری دارد.

 

3-میکروفیچرینگ

این روش مناسب افرادی است که ابروهای پری دارند و تنها میخواهند فضای خالی بین انها را پر کنند.

میکروفیچرینک

یک روش جدید در زیبایی ابرو است که زیرشاخه میکروبلیدینگ محسوب میشود و تفاوت ان این است که ماندگاری میکروبلیدینگ را ندارد و نیاز به مراقبت بیشتری دارد ولی میکروبلیدینگ در بیشترقسمتهای ابرو به کار میرود حال انکه در این روش فقط در قسمت های خالی مورد استفاده قرار میگیرد.

4-فیبروز ابرو

بنیانگذار این روش شرکتی صربستانی است که با توجه به استقبال افراد این روش در کشور ما نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

یک روش غیر دائمی برای آرایش و زیبایی ابروهاست و شیوه ی پیاده سازی ان با سوزن های یکبار مصرف انجام میگیرد.چون در فیبروز رنگدانه ها به عمق پوست نفوذ ندارند بنابرابن بعد از انجام چنان چه از کار ناراضی بودید میتوانید ان را پاک کنید.

هدف از ارایش ابروها به روش فیبروز پر کردن نواحی خالی و رفع نواقص ابروهاست که با طرح و رنگ مورد نظر شما صورت میگیرد.

فیبروز ابرو

توجه داشته باشید که چند روز قبل از انجام فیبروز (حدودا 10 روز) ابروهای خود را رنگ نکنید.

مراحل انجام فیبروز ابرو

ایجاد خطوط ابرو در بخش مرزی ابرو مشخص شود.

شوک دادن به رنگ ابروها (حدودا 4 دقیقه زمان میبرد تا ابروها رنگ بگیرند)

بی حس کردن

ترسیم دم ابرو

البته با توجه به نوع پوست افراد فیبروز در چند مرحله اجرا میشود.پوست ایده آل برای این روش پوستی خشک و معمولی است.

انواع روش های فیبروز ابرو:

upper spine

spine(3,5,6)

5- اکستنشن ابرو

به اکستنشن ابرو مانند اکستنشن مژه یا مو فکر کنید. این اکستنشن موهای ابرو که ظاهری فوق العاده طبیعی و کامل را ارائه می دهد، برای تمامی افرادی که به دنبال روشهای جدید زیبایی ابرو هستند، مناسب است.

اکستنشن ابرو

پس از مشاوره، تکنسین طرح کلی ابروی جدید شما را ترسیم می کند تا بتوانید نتایج را احساس کنید. سپس از یک چسب  جراحی برای چسباندن اکستنشن ها به موهای طبیعی ابرو (یا مستقیماً روی پوست) استفاده می کنند. فرآیند داخل سالن حدود یک ساعت طول می کشد و هر دو تا چهار هفته یکبار نیاز به تمدید مجدد است.

6-لمینت ابرو

لمینیت ابرو روشی است که موهای ابرو را نرم و صاف می‌کند و به ابروها اجازه می‌دهد به روش‌های مختلفی صاف، براق، کمانی یا کرکی شوند

لمینت ابرو

لمینت ابرو یک فرآیند سه مرحله‌ای است که شامل استفاده از محلول پرکننده برای شکستن پیوندهای درون ابرو، سپس استفاده از محلول ثابت‌کننده برای تنظیم و فرم دادن به موها به شکل جدید و در نهایت،

استفاده از سرم ابرو برای بازگرداندن رطوبت است. برگشت به ابروها و پوست.

از روش های دیگر زیبایی ابرو به هاشور، میکروبلدینگ، حناگذاری ابرو در راحت ترین مورد، استفاده از مدادهای هاشور ابرو اشاره کرد.

7-تاتو ابرو

یکی دیگر از روش های نیمه دائمی آرایش ابرو تاتو ابروست.

تاتو ابرو

در این روش رنگ به وسیله سوزن های مخصوص وارد پوست شده و  تاتو صورت میگیرد.از انجایی که تاتو ابرو انواع مختلفی دارد هر فرد با توجه به سلیقه خود اقدام به انام یکی از این موارد میکند.انواع تاتو ابرو عبارتند از :

تاتو ساده

تاتو سایه دار

تاتو هاشور

فیبروز ابرو

شیدینگ

میکروبلیدینگ

این نکته را در نظر بگیرید که هر کدام از انواع تاتو باید توسط متخصص آن انجام شود تا نتیجه دلخواه حاصل شود.

8-میکروپیگمنتیشن ابرو

این روش به عنوان روشی نیمه دائمی برای آرایش ابرو شناخته شده است. در آن با استفاده از تزریق پیگمنت های رنگی به سطح اپیدرم که لایه دوم پوستی است تزریق میشود.

میکروپیگمنتیشن

این روش بسیار پیشرفته بوده و با استفاده از یک دستگاه دیجیتال مخصوص انجام میگیرد.به نحوی که تمام ریزه کاری های ابرو به نحوی طبیعی قابل مشاهده است.این روش نسبت به تاتو ابرو بسیار ایمنتر است و به همین دلیل مخاطبان بسیاری دارد.

9-پیرایش و موچین

کوتاه کردن و برداشتن ابرو روشی برای تمیز کردن و کوتاه کردن قبل از اپیلاسیون ابرو به شمار می اید.

اگر به خود موچین و قیچی اعتماد ندارید، هر چهار تا شش هفته یک بار برای آرایش ابرو، به یک متخصص مراجعه نمایید. اگر خودتان دست به کار شدید، یک قیچی با تیغه های مستقیم و یک موچین با کیفیت انتخاب کنید.

موچین و کوتاه کردن ابرو از متداول ترین راه های ارایش ابرو در جهان به شمار می اید.این روش یکی از معمولی ترین و ساده ترین روش های جدید زیبایی ابرو برای کسانی که ابروهای پر و بی عیب دارند است. زیرا مد امسال، ابروهایی ساده و مینیمال می باشد.

 

همه روش های بالا دارای عوارضی هستند از پرخطرترین انها مثل میکروبلیدینگ تا صابون ابرو.البت عوارض صابون ابرو بسیار کمتر از سایر روش هاست.

راه‌کارهای پرکردن ابرو

در اولین قدم باید با روش های سالم و طبیعی به تقویت ابروها بپردازیم سپس برای قاب گیری، جابه جایی شکستگی ابرو و پرکردن آن ها روشهای زیر را به کار بگیریم.

استفاده از صابون ابروی خانگی

برای بالا کشیدن ابرو ها می توانید از صابون ابرو استفاده نمایید.

ممکن است نتوانید ابروهایتان را مانند یک لباس جدید بپوشید و درآورید یا آنها را با یک مدل منحصربه فردتر مانند کیف عوض نمایید؛ اما اشتباه نکنید، ابروها نیز مانند هر چیز دیگری پیرو ترند هستند. (از هر کسی که ابروهایش از دهه 90 جان سالم به در برده است، بپرسید).

تقریباً هر سال، این گرایش‌ها به چیزی جدید، سرگرم‌کننده و تازه برای تغییر وجود دارد آن را به‌عنوان خانه تکانی برای ابروهای خود در نظر بگیرید.

روش های جدید زیبایی ابرو-ها

روشهای جدید زیبایی ابرو از کجا می آید؟

قبل از سال 2010، روند زیبایی معمولاً از صفحات مجلات، تیم های هفته مد و فرش قرمز سرچشمه می گرفت. اما در 6 اکتبر همان سال، اینستاگرام به اپ استور اپل اضافه شد.

در کمتر از ده سال، برنامه اشتراک‌گذاری عکس از فیدهای پر از حیوانات خانگی و عکس‌های تعطیلات، به شبکه‌هایی آپلود شدند.

این کار باعث شد تا به یکباره زمانی که یک مدل جدیدی مد می شود، همگی بتوانند از آن استفاده کنند و جالب است که بدانید هیچ عنصر آرایشی بیش از ابرو تحت تأثیر «افکت اینستاگرام» قرار نگرفته است. خوشبختانه، این روندها چرخه‌ای هستند و آنچه بیرون می‌رود در نهایت دوباره به سمت خود بازمی‌گردد.

گفتنی است، ابروهای پررنگ زیبا نیستند، اما با ورود به دهه جدید، کمی متفاوت به نظر می رسند.

 

کلام آخر

به طور کلی روشهای جدید زیبایی ابرو امروزه آنقدر در دسترس می باشد، که شما می توانید به راحتی یکی از این موردها را انتخاب کرده و به آسانی ابروهای خودتان را جدید کنید. ابروها در چهره شما تاثیر بسزایی دارد و با به روز کردن مدل ابروهایتان، مدرن تر شوید.

4.9/5 - (7 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «روشهای جدید زیبایی ابرو»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *